
Срібна ікона Prince Silvero Спиридон Триміфунтський MA/E1811BX-C 18Х22 см
2 290 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/E1811BX-C
Грецька ікона Prince Silvero Спиридон Триміфунтський виконана в православному стилі з використанням срібла на дерев'яній основі, з покриттям кольорових емалей, які надають образу відтінків та об'єму, та є втіленням духовних цінностей. На зворотній стороні є грецький сертифікат, який вказує на канонічність образу, якість фарб та матеріалів, з яких вона виготовлена. Вона стане чудовим подарунком для близьких людей, а також прикрасить ваш дім, наповнивши його благодаттю та спокоєм. Дуже зручною деталлю є підставка та отвір, на які можна повісити, або поставити ікону і вона буде прикрашати будь-який інтер'єр, як сучасний, так і класичний.
Ікона Святий Спірідон виготовлена відомим грецьким брендом Prince Silvero, що гарантує її високу якість та довговічність. Кожна деталь ікони виконана з особливою ретельністю та любов'ю, що робить її справжнім витвором мистецтва. Срібне покриття надає іконі особливого шарму та вишуканості, а дерев'яна основа забезпечує її міцність та стійкість.
Символіка та значення
Святий Спірідон Триміфунтський є одним з найбільш шанованих святих у православній церкві. Він відомий своїми чудесами та допомогою людям у складних життєвих ситуаціях. Ікона Святого Спірідона стане вашим оберегом та захисником, приносячи у ваш дім мир, злагоду та добробут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | Домашні |
| Розмір | 18х22 см |
| Виробництво: | Prince silvero |
| Рамка | Дерево |
| Країна-виробник | Греція |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Стилістика | Грецькі |
| Значення | Спірідон |
| Техніка виконання | Комбіновані |
| Гарантія | 14 днів |
| Подія | День Народження, Ювілей |
- Ціна: 2 290 ₴




