
Срібна ікона обтягнута шкірою рожевого кольору Prince Silvero Божа Матір Володимирська MA/DM1110-LR 11X11 см
1 120 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/DM1110-LR
Ніжне зображення Богородиці, що тримає на руках маленького Ісуса, викликає любов і спокій. Це ідеальний подарунок на хрестини, який стане оберегом для вашої дитини і нагадуватиме про безмежну Божу любов. М'яка рожева шкіра, на якій зображена Богородиця, нагадує про ніжність материнства. Срібне покриття ікони додає їй благородства і вишуканості, а невеликий розмір 11х11 см дозволяє завжди тримати її поруч. Овал, в який вписане зображення, символізує єдність матері й дитини, а рожевий колір – чистоту й любов. Невеличка рожева петелька з атласної тканини зробить можливим повісити її біля дитячого ліжечка, або в дитячій кімнаті. на зворотній стороні є кнопка, яка вмонтована під рожевою шкірою, яка обтягує форму ікони. Якщо на неї натиснути, заграє приємна мелодія, яка сподобається дитині.
Значення елементів композиції:
- Овал: Символізує єдність матері та дитини, циклічність життя.
- Рожевий колір: Символізує чистоту, ніжність, любов.
- Срібло: Символізує чистоту, світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 0 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | Будинкові |
| Розмір | 11Х11 см |
| Виробництво: | Prince silvero |
| Країна-виробник | Греція |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Стилістика | Грецькі |
| Значення | Богородичні |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
| Колір рамки | Рожевий |
| Подія | Хрестини, Народження дитини |
- Ціна: 1 120 ₴





