
Вінчальна срібна пара ікон Prince Silvero Спаситель і Божа Мати Володимирська MA/E1107АXWH/E1110АXWH 20х26 см
7 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/E1107АXWH/E1110АXWH
+380 (98) 483-19-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінчальна пара ікон Спасителя і Володимирської Богоматері - це не просто подарунок, це символ вічної любові, благополуччя та захисту. Ця традиційна пара ікон, освячених в Греції, стане чудовою прикрасою вашого дому або чудовим подарунком для людей, які цінять речі, символізуючі захист, благословення дому, добробут та захист родини.
Чому варто обрати саме нашу вінчальну пару:
- Висока якість: Ікони виконані за канонами візантійського іконопису з використанням сучасних технологій.
- Оригінальність: Ми співпрацюємо безпосередньо з грецькими виробниками Silver Axion та Prince Silvero, що гарантує якість та автентичність кожної ікони.
- Широкий асортимент: У нашому магазині ви знайдете великий вибір ікон на будь-який смак.
- Доступні ціни: Ми пропонуємо найнижчі ціни в Україні на ікони грецького виробництва.
- Швидка доставка: Замовлення відправляємо в день оформлення по всій Україні та за кордон.
- Оптовим покупцям: Спеціальні пропозиції та знижки.
- Естетична привабливість: Вишуканий дизайн і висока якість виконання роблять ікони прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру, упакована в стильну подарункову коробку.
- Символ любові та вірності: Вінчальна пара ікон,яка освячена в Греції є традиційним подарунком на весілля і символізує вічну любов та вірність подружжя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, див | 20 см |
| Розміщення | Будинкові |
| Розмір | 20х26 см |
| Виробництво: | PrinceSilvero |
| Рамка | Дерево |
| Країна-виробник | Греція |
| Охоплення зображуваних фігур | огрудні |
| Стилістика | Грецькі |
| Значення | Вінчальні ікони |
| Техніка виконання | Комбіновані |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
| Висота, см | 26 см |
| Колір рамки | Білий |
| Подія | Новосілля, День Ангела, Весілля, День Народження, Ювілей |
- Ціна: 7 300 ₴




