Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ладан має приємний деревний запах, що ідеально підходить як для домашнього користування так і для служб у храмі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smells Like |
| Країна виробник | Греція |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 |
| Матеріал | Соснове дерево |
| Розмір | 1 кг |
| Тип | Ладан |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 600 ₴



