
Грецька срібна ікона Prince Silvero Святе Сімейство MA/E960W 17*25 см
2 930 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/E960W
+380 (98) 483-19-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грецька срібна ікона Prince Silvero Святе Сімейство, виконана в італійському стилі, поєднує елегантність класичного сакрального мистецтва з сучасними тенденціями. Вона створена на дерев'яній основі, металізований лист покритий сріблом 925 проби та позолотою. Упакована в красиву подарункову коробочку, що робить її ідеальним вибором для будь-якої урочистої події.
Ікона обрамлена в білу витончену рамку у вигляді серця, що додає їй ніжності та гармонії. Завдяки компактним розмірам, вона чудово впишеться в будь-який сучасний інтер'єр і стане духовною прикрасою вашого дому.
Особливості:
- Виготовлена з металізованого листа, покритого сріблом 925 проби та позолотою.
- Стильна біла рамка у формі серця, що підкреслює елегантність образу.
- Поставляється у подарунковій коробці, що робить її чудовим варіантом для подарунка.
- На зворотному боці є сертифікат якості.
- Вільна для експорту, оскільки є частиною сучасного сакрального мистецтва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вага | 0 кг |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Срібло |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Святе сімейство |
| Особливості | Освячена в Греції |
| Охоплення зображуваних фігур | огрудні |
| Подія | Новосілля, Весілля, День Народження, Ювілей |
| Виробництво: | Prince silvero |
| Розмір | 17х25 см |
| Техніка виконання | Комбіновані |
| Тип | будинкова |
| Колір рамки | Білий |
- Ціна: 2 930 ₴




