
Грецька срібна ікона Silver Axion Святе Сімейство EP4-188XG/S 15х12 см
1 740 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EP4-188XG/S
Грецька срібна Ікона Silver Axion Святе Сімейство — це витончений твір, який уособлює духовний спокій і тепло сімейного союзу. Виготовлена на міцній дерев'яній основі, вона покрита металізованим листом зі сріблом 925 проби та ніжними позолоченими акцентами, що надають образу особливої глибини й благородства. Ікона випромінює світло й натхнення, зображаючи священний момент єднання Святої Родини, — образ, який заспокоює та нагадує про важливість любові й підтримки.
Ця срібна ікона стане прекрасним подарунком на будь-яке свято, адже вона упакована в елегантну подарункову коробочку, яка підкреслює її цінність. Сертифікат якості, розміщений на зворотному боці, гарантує високу майстерність виконання та походження. Ця ікона — сучасне мистецтво, що є вільним для експорту, тому її легко взяти з собою або подарувати тим, хто потребує підтримки й захисту на відстані.
Обираючи ікону Святе Сімейство від Silver Axion ви додаєте до свого дому або оселі близьких частинку святості, яка завжди буде поруч, оберігатиме та нагадуватиме про віковічні цінності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вага | 0 кг |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Срібло |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Святе сімейство |
| Охоплення зображуваних фігур | огрудні |
| Виробництво: | Silver Axion |
| Розмір | 15х12 см |
| Техніка виконання | Комбіновані |
| Тип | будинкова |
- Ціна: 1 740 ₴


