Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Образ виконано методом шовкографії, на кольори якої не впливає час, згідно з художнім стилем візантійського іконопису. Оклад виготовлений із спеціального металевого сплаву з обробкою срібла шляхом технології PVD. Ікона зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років.
Вільний для експорту.
Ікона освячена у Греції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 0 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Рамка | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | Будинкові |
| Розмір | 16x12см |
| Виробництво: | Silver Axion |
| Країна-виробник | Греція |
| Охоплення зображуваних фігур | огрудні |
| Стилістика | Грецькі |
| Значення | Богородичні |
| Техніка виконання | Комбіновані |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
- Ціна: 950 ₴




