Грецька іконка-складень Silver Axion Ангел Хоронитель — це елегантний оберіг, виготовлений з бархату та срібла 925 проби з позолотою. Ця компактна іконка ідеально підходить для носіння в дорозі, адже вона стане надійним супутником у подорожах, охороняючи вас і даруючи спокій.
Завдяки своїм невеликим розмірам, її можна також покласти в колясочку з дитиною, забезпечуючи додатковий захист. Ікона стане чудовим подарунком для водіїв, друзів, рідних і близьких, символізуючи любов і піклування.
Цей оберіг нагадує про божественне покровительство і підтримує в важкі моменти, створюючи атмосферу тепла і затишку. Цей образ символізує охорону і підтримку небесних сил. Вважається, що вона допомагає відганяти негативні енергії та приносить мир у душу.
Грецька іконка складна Silver Axion Ангел Хоронитель не лише красива річ, а й важливий елемент духовного життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Вага | 0 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | Будинкові |
| Розмір | 7,2х9,3 см |
| Виробництво: | Silver Axion |
| Рамка | Оксаміт |
| Країна-виробник | Греція |
| Охоплення зображуваних фігур | огрудні |
| Стилістика | Грецькі |
| Значення | Ангел Хоронювач |
| Техніка виконання | Комбіновані |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
- Ціна: 690 ₴





