Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ікона виготовлена з металізованого листа з покриттям срібла 925 проби та позолоти на дерев'яній основі під склом обтягнутої натуральною шкірою білого кольору.
На звороті ікони є сертифікат якості. Виконана за канонами православної церкви. Вільна для експорту, оскільки це сучасне мистецтво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Срібло, Дерево,Золото |
| Розмір | 12х15 см |
| Рамка | Кожа Стекло |
- Ціна: 2 670 ₴





