Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вугілля швидкорозпалювальний діаметр 27 мм. в упаковці 19 тубусів по 6 таблеток у кожному.
Виробництво Греції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smell |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Греція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 33 мм (пачка 20 тубусів) |
| Діаметр | 33 мм |
| Вага | 600 г |
| Розміри | 24х9 см |
| Країна-виробник | Греція |
| Особливості | Для дому, для храму |
| Тип | Вугілля |
- Ціна: 400 ₴





