Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кадильне вугілля швидкорозпалюче з Греції високої якості, зручний у користуванні як в домашніх умовах, так і для служб у храмі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smell |
| Країна виробник | Греція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 27 мм (пачка19 тубусів) |
| Тип товару | Вугілля |
| Країна-виробник | Греція |
| Діаметр | 27 мм |
| Розміри | 27х9 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 300 ₴





