Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця ікона виготовлена на пластиковій основі із металізованого листа з покриттям срібла 925 проби та позолоти.
Лик виконаний методом шовкографії натуральними фарбами, упакований у гарну подарункову коробочку.
Виконана за канонами православної церкви. Вільна для експорту, оскільки це сучасне мистецтво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Значення | Жіноча ікона |
| Матеріал | Золото Срібло |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Виробництво: | Silver Axion |
| Розмір | EP2 6х8 см |
| Розміщення | Домашні |
| Рамка | Металопластик |
| Стилістика | Грецькі |
| Країна-виробник товару | Греція |
| Техніка виконання | Комбіновані |
- Ціна: 370 ₴





