
Вінчальна пара Prince Silvero Спаситель Казанська MA/E3106AXMA/E3107AX 24х29 см
7 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/E3106AXMA/E3107AX
+380 (98) 483-19-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Образ зроблений методом шовкографії, на кольори якої не впливає час, згідно з художнім стилем візантійського іконопису. Оклад виготовлений із спеціального металевого сплаву з обробкою срібла шляхом технології PVD. Ікона зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років.
Вільний для експорту.
Ікона освячена у Греції.
Покриття: срібло 925 проби та позолота, а також кольорових емалей. Ікона упакована в найкрасивішу подарункову коробку. Прекрасно підійде для подарунка друзям, або близьким людям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 24х29 см |
| Виробництво: | Prince silvero |
| Рамка | Дерево |
| Країна-виробник | Греція |
| Стилістика | Грецькі |
| Значення | Вінчальні ікони |
| Техніка виконання | Комбіновані |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
- Ціна: 7 300 ₴





