Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Образ виконано методом шовкографії, на кольори якої не впливає час, згідно з художнім стилем візантійського іконопису. Оклад виготовлений із спеціального металевого сплаву з обробкою срібла шляхом технології PVD. Ікона зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років.
Вільний для експорту.
Ікона освячена у Греції.
Ціна вказана за пару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Значення | Венчальні ікони |
| Матеріал | Золото Срібло Дерево |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Виробництво: | Silver Axion |
| Розмір | 20х25 см |
| Розміщення | Домашні |
| Рамка | Дерево |
| Стилістика | Грецькі |
| Країна-виробник товару | Греція |
| Техніка виконання | Комбіновані |
- Ціна: 4 600 ₴




