
Вінчальні Пара ікон PrinceSilvero Спаситель і Казанська MA/E3106BXMA/E3107BX 18x22 см
4 240 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/E3106BXMA/E3107BX
+380 (98) 483-19-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пара Казанська Спаситель виготовлена на дерев'яній основі із металізованого листа з покриттям срібла 925 проби та позолоти.
На звороті ікони є сертифікат якості. Виконана за канонами православної церкви. Вільна для експорту, оскільки це сучасне мистецтво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | Будинкові |
| Розмір | 18x22 см |
| Виробництво: | Prince silvero |
| Рамка | Дерево |
| Країна-виробник | Греція |
| Стилістика | Грецькі |
| Значення | Вінчальні ікони |
| Техніка виконання | Комбіновані |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
| Подія | Весілля, новосілля |
- Ціна: 4 240 ₴





