Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця ікона виготовлена на дерев'яній основі із металізованого листа з покриттям срібла 925 проби та позолоти.
Лик виконаний методом шовкографії натуральними фарбами, упакований у гарну подарункову коробочку.
На звороті ікони є сертифікат якості. Виконана за канонами православної церкви. Вільна для експорту, оскільки це сучасне мистецтво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 15x12,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
| Колір рамки | Коричневий |
| Подія | День Ангела, День Народження, Ювілей |
- Ціна: 1 670 ₴



