
Грецька ікона Prince Silvero Божа Матір Єрусалимська MA/E1102DX-C 10х14 см
1 660 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/E1102DX-C
+380 (98) 483-19-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця ікона виготовлена на дерев'яній основі із металізованого листа з покриттям срібла 925 проби та позолоти.
Лик виконаний методом шовкографії натуральними фарбами, упакований у гарну подарункову коробочку.
На звороті ікони є сертифікат якості. Виконана за канонами православної церкви. Вільна для експорту, оскільки це сучасне мистецтво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 0 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 10х14 см |
| Країна-виробник | Греція |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
| Колір рамки | Коричневий |
| Подія | День Ангела, День Народження, Ювілей, весілля, новосілля |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
- Ціна: 1 660 ₴


