
Ікона грецька Святий Миколай срібна Prince Silvero 12×14 см MA/E3108/WH-DX
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/E3108/WH-DX
+380 (98) 483-19-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана грецька ікона "Prince Silvero Святий Миколай" розміром 12х14 см є не лише зображенням святого, а й символом віри, доброти та захисту. Святий Миколай, відомий своїми чудесами та добрими справами, втілився на цій іконі з особливою теплотою та живістю. Виробництво під брендом "Prince Silvero" гарантує найвищий стандарт якості, що підтверджується артикулом MA/E3108/WH-DX. Така ікона стане справжнім прикрасом домашнього вівтаря та надійним оберегом для вашої оселі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 0 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 12х14 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
| Подія | День Ангела, День Народження, Ювілей |
| Рамка | Дерево |
| Колір рамки | Білий |
- Ціна: 1 400 ₴


