
Грецька ікона Prince Silvero Святе Сімейство 18х22 см MA/E3105BX 18х22 см
2 120 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/E3105BX
+380 (98) 483-19-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова грецька ікона "Prince Silvero Святе Сімейство" розміром 18х22 см є справжнім шедевром мистецтва, що гармонійно поєднує давні традиції іконопису та сучасні методи виготовлення. Зображення Святого Сімейства — Ісуса Христа, Пресвятої Діви Марії та праведного Йосипа — передає тепло, любов і сімейні традиції. Завдяки високій якості матеріалів і майстерності виготовлення, ікона під артикулом MA/E3105BX буде радувати око, наповнюючи ваш будинок духовністю та благословенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | Будинкові |
| Розмір | 18х22 см |
| Виробництво: | Prince silvero |
| Країна-виробник | Греція |
| Охоплення зображуваних фігур | огрудні |
| Стилістика | Грецькі |
| Значення | Святе Сімейство |
| Техніка виконання | Комбіновані |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
| Колір рамки | Коричневий |
| Подія | Весілля, новосілля |
- Ціна: 2 120 ₴





