
Грецька ікона Prince Silvero Божа Матір Семистрільна MA/E1114/WH-BXC 15х21 см
2 290 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MA/E1114/WH-BXC
+380 (98) 483-19-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна грецька ікона "Prince Silvero Божа Матір Семистрільна" розміром 15х21 см вбирає в себе глибокий духовний зміст та традиції православного мистецтва. Ікона Божої Матері Семистрільної, відома своєю цілющою силою, є символом віри, надії та материнської любові. Виготовлена під брендом "Prince Silvero" та маючи артикул MA/E1114/WH-BXC, ця ікона стане справжнім прикрасом вашої оселі, приносячи з собою благословення та захист.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Вага | 0 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 15х21 см |
| Країна-виробник | Греція |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Освячена в Греції |
| Рамка | Дерево |
| Використання | Для дому, для храму |
- Ціна: 2 290 ₴




