Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пара ікон "Спаситель" та "Казанська Божа Матір" є одними з найбільш шанованих та відомих в християнському світі. У багатьох домівках та храмах вони розташовані поруч, символізуючи єдність Божественного та людського, небесного та земного. "Спаситель" представляє образ Ісуса Христа, Царя Небесного, який прийшов на Землю, щоб спасти людство. "Казанська Божа Матір" — це образ Пресвятої Богородиці, яка, будучи людиною, стала посередницею між Богом та людиною. Ця пара символізує нескінченну любов та милосердя Бога до людства.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 260 мм |
| Матеріал | Дорогоцінний метал |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 26 |
| Гарантія | 14 днів офіційної гарантії від виробника |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Розміри | 20x26 см |
| Країна реєстрації бренду | Греція |
| Країна-виробник товару | Греція |
| Ширина, див | 20 |
- Ціна: 4 400 ₴






