Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен батько бажає оточити свою дитину турботою, любов'ю та захистом. Набір Prince Silvero об'єднує в собі не тільки елегантність та якість, але й глибокий духовний зміст. Фоторамка розміром 16,513 см дозволяє увічнити незабутні моменти дитинства, зафіксувати усмішки, радість та безпосередність маляти. Поруч з нею ідеально розташується ікона розміром 10,58 см, яка служить оберегом та символом божественного захисту. Цей набір буде нагадувати про те, як важливо зберігати духовні цінності та передавати їх нашим дітям з ранніх років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 105 мм |
| Матеріал | Дорогоцінний метал |
| Ширина | 80 мм |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | стекло |
| Петля для кріплення до стіни | Да |
| Підставка | Да |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Стан | Нове |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 16 см |
| Довжина багета | 17 см |
| Ширина рамки | 13 см |
- Ціна: 1 980 ₴









