Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велич і глибоке духовне значення ікони Божої Матері Казанської знають мільйони віруючих у всьому світі. Твір від компанії Silver Axion з розмірами 18x15 см (код товару EP4-182XAG/P) не лише є символом віри і шанування, але й втілює в собі найвищий рівень мистецтва. Срібло, з якого виготовлена ікона, блищить і іскриться, роблячи акцент на деталях зображення. У цій іконі поєднуються старовинні традиції та сучасні технології. Вона приносить в дім тепло, затишок і захист, нагадуючи про велику силу віри і молитви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 180 мм |
| Матеріал | Дорогоцінний метал |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 18 |
| Гарантія | 14 днів |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Розміри | 15х18 см |
| Розміщення | Домашні |
| Стилістика | Грецькі |
| Країна реєстрації бренду | Греція |
| Країна-виробник товару | Греція |
| Техніка виконання | Об'єднані |
| Ширина, див | 15 |
- Ціна: 1 430 ₴









