Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У давніх традиціях іконопису особливе місце займає образ Божої Матері. Ікона "Божа Матір Семистрільна", створена майстрами Silver Axion, стає втіленням духовної гармонії та високого ремісничого майстерства. Модель EP515-152XM/P, з розмірами 26x20 дюймів, вражає своєю величчю та увагою до деталей. Вишукане поєднання срібла та золота надає цьому священному образу особливу глибину і теплоту. Вся композиція наче нагадує про безмежну турботу і любов Божої Матері, про її благословення, яке охороняє кожен дім, де вона присутня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 260 мм |
| Матеріал | Дорогоцінний метал |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 26 |
| Гарантія | 14 днів |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Розміри | 26х20 см |
| Розміщення | Домашні |
| Стилістика | Грецькі |
| Країна реєстрації бренду | Греція |
| Країна-виробник товару | Греція |
| Техніка виконання | Об'єднані |
| Ширина, див | 20 |
- Ціна: 2 550 ₴





