
Вінчальна пара ікон Silver Axion Спасителя і Казанської Божої Матері в сріблі та золоті Розмір 10x7.5
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 483-19-42
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінчальна пара ікон від Silver Axion - це не просто предмети декору, це символи віри, любові і єднання двох сердець. Зображення Спасителя і Казанської Божої Матері, виконані в благородних тонах срібла і золота, будуть служити нагадуванням про той світлий день, коли двоє стали одним. Розмір 10x7.5 см робить їх ідеально підходящими для будь-якого інтер'єру, не порушуючи його гармонії, але додаючи особливе духовне звучання. Кожна лінія, кожний штрих на цих іконах говорять про майстерність їхніх творців і про безцінність моментів, які вони символізують.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 10 |
| Гарантія | 14 днів |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Розміри | 7.5x10 см |
| Розміщення | Домашні |
| Стилістика | Грецькі |
| Країна реєстрації бренду | Греція |
| Країна-виробник товару | Греція |
| Техніка виконання | Об'єднані |
| Ширина, див | 7.5 |
- Ціна: 1 200 ₴




