
Вінчальна пара ікон Silver Axion Спасителя і Казанської Божої Матері в сріблі та золоті Розмір 11.5x13.5
1 680 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 483-19-42
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна пара, що стоїть на порозі шлюбу, прагне внести до свого інтер'єру особливі елементи, що символізують єдність, любов і віру. Вінчальні ікони від Silver Axion представляють собою майстерно виконані твори мистецтва. Ікони Спасителя і Казанської Божої Матері, вишукано інкрустовані сріблом і золотом, розміром 11.5x13.5 см, підкреслять духовний зв'язок і глибоку відданість вашого шлюбу. У них гармонійно поєднуються давні традиції і сучасний стиль, роблячи цей набір справжнім твором мистецтва, яке буде радувати око і наповнювати дім теплом і благословенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 135 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 13.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Розміри | 11.5x13.5 см |
| Розміщення | Домашні |
| Стилістика | Грецькі |
| Країна реєстрації бренду | Греція |
| Країна-виробник товару | Греція |
| Техніка виконання | Об'єднані |
| Ширина, див | 11.5 |
- Ціна: 1 680 ₴




