
Вінчальна пара ікон Silver Axion Спасителя і Казанської Божої Матері в сріблі та золоті Розмір 26x20
5 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 483-19-42
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ікони завжди були не просто предметами мистецтва, але й носіями духовного послання. Компанія Silver Axion, розуміючи велич та значущість цього символу, створила вінчальну пару ікон з благородних металів — срібла та золота. Ці дивовижні ікони Спасителя та Казанської Божої Матері розміром 26x20 см — це не тільки прояв найвищого майстерства, але й знак поваги до традицій. Блиск металів, акуратне тиснення та глибокі кольори роблять їх справжніми шедеврами мистецтва, які будуть прикрашати будь-який дім і нагадувати про те, що світло та любов завжди поруч.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Axion |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 260 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 26 |
| Гарантія | 14 днів |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
| Розміри | 20x26 см |
| Розміщення | Домашні |
| Стилістика | Грецькі |
| Країна реєстрації бренду | Греція |
| Країна-виробник товару | Греція |
| Техніка виконання | Об'єднані |
| Ширина, див | 20 |
- Ціна: 5 000 ₴




