Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця витончена грецька срібна ікона Prince Silvero Перше Причастя у виді серця стане ідеальним подарунком для хлопчика на Перше Причастя. Вона виготовлена на дерев’яній основі з використанням металізованого листа, покритого сріблом 925 проби. Коричнева рамка з натурального дерева підкреслює класичний стиль, а її символічна форма серця додає особливого змісту.
Ікона упакована в красиву подарункову упаковку і, що робить її готовою до вручення в особливий день.
Чому варто обрати цю ікону:
- Символічна форма серця, яка відображає любов і духовну силу.
- Висока якість матеріалів – срібло 925 проби.
- Чудовий подарунок для хлопчика як пам'ятка про Перше Причастя.
- Сучасний дизайн у поєднанні з традиційними духовними цінностями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prince Silvero |
| Страна производитель | Греция |
| Вес | 0 кг |
| Вид товара | Икона |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Серебро |
| Ширина | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Перше Причастя |
| Особенности | Освячена в Греції |
| Охоплення зображуваних фігур | огрудні |
| Подія | Перше причастя |
| Производство: | Prince silvero |
| Размер | 11,5х15 см |
| Техника выполнения | Комбіновані |
| Тип | будинкова |
| Цвет рамки | Коричневий |
- Цена: 850 ₴



