
Греческая икона Божья Матерь Иерусалимская 10×14 см — Prince Silvero
1 660 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: MA/E1102DX-C
Грецька ікона Prince Silvero Божа Матір Єрусалимська розміром 10х14 см створена на дерев'яній основі та оздоблена металізованим листом, покритим сріблом 925 проби і позолотою. Лик ікони виконаний методом шовкографії з використанням натуральних фарб, що гарантує яскравість і стійкість зображення.
Божа Матір Єрусалимська відома як потужний захисник від бід і хвороб. Вона молиться за всіх, хто звертається до неї з вірою, і дарує свій захист. А також допомагає знайти внутрішній мир, заспокоює серце і душу, а також приносить у дім гармонію і благословення.
На зворотному боці ікони Божа Матір Єрусалимська розміщено сертифікат якості. Вона виготовлена відповідно до православних канонів, що робить її не лише твором мистецтва, але й святинею, яка несе духовний сенс. Ця ікона вільна для експорту, тож ви можете придбати її з будь-якої точки світу.
Ікона поставляється в елегантній подарунковій коробочці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prince Silvero |
| Страна производитель | Греция |
| Вид товара | Икона |
| Материал | Серебро |
| Высота | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 140 мм |
| Вес | 0 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 10х14 см |
| Країна-виробник | Греція |
| Гарантія | 14 днів |
| Особенности | Освячена в Греції |
| Колір рамки | Коричневий |
| Подія | День Ангела, День Народження, Ювілей, весілля, новосілля |
| Охоплення зображуваних фігур | Поясні |
- Цена: 1 660 ₴


